Termíny

15.5.2017 - 23.6.2017 - Zkouškové období

1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání




Rektoři

Sedlák Vladimír, prof. JUDr.

* 1913, + 8.1.1986
První rektor VŠE v letech 1953 – 1966

Kadlec Vladimír, doc. (prof.) JUDr., DrSc.

* 4.10.1912 v Praze, + 3.4.1998 v Praze
Druhý rektor VŠE v letech 1966 – 1968

Veltruský Ladislav, prof. JUDr., CSc.

* 27. února 1921, + 24. ledna 1979
Třetí rektor VŠE v letech 1968-1970

Hradecký Stanislav, prof. Ing., CSc.

* 16.dubna 1928 v Roztokách, okr. Semily, + 7. ledna 2014
Čtvrtý rektor VŠE v letech 1970-1985

Brůžek Antonín, prof. Ing., CSc.

* 28. října 1929, Stará Lysá, okr. Nymburk, + 13. června 2008, Praha
Pátý rektor VŠE v letech 1985 – 1990

Šilhán Věněk, prof. Ing., CSc.

* 12. února 1927 Kněževes, + 9. května 2009 Praha
Šestý rektor VŠE v letech 1990 – 1991

Müller Štěpán, doc. Ing., CSc., MBA

* 22. července 1945 v Českých Budějovicích
Sedmý rektor VŠE v letech 1991 - 1994

Seger Jan, prof. Ing., CSc.

* 21. 2. 1938 v Praze
Osmý rektor VŠE v letech 1994 - 2000

Durčáková Jaroslava, prof.Ing.,CSc.

* 21. 3. 1941 v Praze
Devátá rektorka VŠE v letech 2000 – 2006

Hindls Richard, prof. Ing., CSc., dr. h. c.

* 1.4.1950 v Praze
Desátý rektor VŠE v letech 2006 – 2014

Machková Hana, prof. Ing., CSc.

* 13. 5. 1958 v Praze
Jedenáctá rektorka VŠE v letech 2014 – dosud